דניאל - המרכז לאולטרה סאונד

מרכז אולטרה סאונד | בדיקות אולטרסאונד

דניאל המרכז לאולטרה סאונד בראשות ד”ר דניאל ברויטמן, הנו מרכז דימות המספק למבוגרים ולתינוקות שירותי CT, US, ממוגרפיה, ייעוץ אבחון וטיפול רב תחומי.

המרכז משלב מגוון תחומים רפואיים תחת קורת גג אחת, פסגת הידע והטכנולוגיה הרפואית וצוות רפואי אמפטי וקשוב.

ד”ר ברויטמן – רופא בכיר מומחה בדימות. התמחה במרכזי הרפואה המתקדמים בעולם, בעל השכלה נרחבת ועדכנית, מוערך בקרב רופאים בכירים ורבבות מטופלים הודות לניסיונו ולמוניטין שצבר מאז שנת 1987 ביותר מ-500,000 בדיקות ואבחונים שביצע במהלך השנים.

כרדיולוג מומחה בדימות, ד”ר דניאל ברויטמן הינו בין הראשונים שהתמחה בטיפולים זעיר פולשניים בהנחיית אולטרה סאונד.

כל הבדיקות והטיפולים מבוצעים אך ורק על ידו ברמת דיוק מומחה, כל זאת עם אמפטיה ויחס אנושי.

 

“אין ספק כי כל פרק בחיי תרם לי רבות.

כמתמחה בפנימית יש לי יכולת להבין את המחלות הפנימיות על מערכותיהן.

חיי כספורטאי מקנים יכולת לא רק להבין את הפציעה אלא גם לחוש את התסכול של מי שלא מסוגל לבצע פעולות פשוטות.
(אני בעצמי נפצעתי לא מעט פעמים, עברתי ניתוח מניסקוס כשעוד לא היה ניתוח אנדוסקופי והחלפת פרקי הירכיים. אף על פי כל אלה אני ממשיך לעסוק בספורט)”

 עבודתי היא גם ה”הובי” שלי. אני מאחל לעצמי להמשיך ליהנות כפי שנהניתי עד כה.

ד”ר דניאל ברויטמן

דניאל אולטרה סאונד

אולטרה סאונד / אולטרסאונד ורדיולוגיה אבחנתית ופולשנית בהתאמה אישית

אולטרה סאונד - הזרקות PRP
הזרקות PRP לגידים, מפרקים ושרירים

PRP טיפול אורטופדי חדשני, באמצעות פלסמה עשירה בטסיות דם (PRP- Platelet Rich Plasma) מטרת הטיפול לעזור בחידוש ושיקום של רקמות רכות כגון גידים ורצועות, קרעים חלקיים בגידים בכתף, מרפק טניס, מרפק גולף, טינדינוזיס של גיד אכילס, כאבים

קרא עוד »
מרפק טניס, טנוטומיה, טניס אלבו במרכז לאולטרסאונד
טניס אלבו טנוטומיה

טנוטומיה היא פעולה של יצירת חלונות זעירים בגידים. המצב הכי שכיח הנו “מרפק של טניסאים”TENNIS ELBOW .מצב זה נוצר עקב תהליכים דלקתיים חוזרים ונשנים בגיד המיישר המשותף של המרפק. כתוצאה מתהליכים אלה נוצרים שינויים במבנה הגיד אשר גורמים לכאבים עזים עד בלתי נסבלים.

קרא עוד »
שיחרור התעלה הקרפלית CTS
שיחרור התעלה הקרפלית CTS

CTS (CARPAL TUNNEL SYNDROME) היא תסמונת בשורש כף היד אשר גורמת לתחושת נימול בקצה האצבעות ולכאבים. הסימפטומים מורגשים יותר בלילות. בשורש כף היד ישנה תעלה טבעית בין העצמות הקטנות. ברצפת התעלה שוכנים הגידים המכופפים של האצבעות. על גבי הגידים שוכן העצב מדיאנוס,

קרא עוד »
כתף קפואה
כתף קפואה

כתף קפואה או ADHESIVE CAPSULITIS הינו מצב של כאבים עזים ומגבלה קיצונית בהנעת הכתף. הרקמות הרכות סביב המפרק גלנו-הומרלי הופכים מודלקים ונוקשים ,הגורמים למגבלה ניכרת בטווחי תנועה וכאב גדול.

קרא עוד »
הסתיידויות בגידי הכתפיים
הסתיידויות בגידי הכתפיים

סתיידויות בגידים הינו ממצא שכיח למדי בכתפיים. הסתיידויות גורמות לכאבים עזים בכתפיים והגבלה בתפקוד.החדרת מחט אל תוך ההסתיידות בהנחיית סונר פוצעת ובוקעת את הקליפה של ההסתיידות.על ידי כך הגוף מקבל הזדמנות לטפל בבעיה בכוחות עצמו.הפעולה מבוצעת בהרדמה מקומית.

קרא עוד »
אולטרה סאונד אולטרסאונד בלוטת התריס
אולטרה סאונד צוואר – בלוטת התריס

אולטרסאונד בלוטת התריס – הבדיקה מבוצעת במקרים בהם יש הגדלה של בלוטת התריס או חשד לגוש נגיש בצוואר, או הפרעות בתפקוד בלוטת המגן (בבדיקות דם וכד’).
גושים בבלוטת התריס (קשריות, נודולים) לא תמיד ניתנים למישוש בבדיקה גופנית או ידנית, על פי מחקרים בינלאומיים אפשר למצוא

קרא עוד »
הזרקות בהנחיית אולטרה סאונד לטיפול בנוירומה מורטון
הזרקות לתוך נוירומה מורטון

נוירומה ע”ש מורטון היא בין הסיבות השכיחות לכאב בכף הרגל, זוהי הפרעה של העצב העובר בין עצמות המסרק בכף הרגל. הסימפוטמים הם: כאבים בכף הרגל, מטופלים לעיתים מרגישים כאב קורן לאצבעות הרגליים או הרגשת נימול באספק גבי או פלנטרי של המרווח בין האצבעות.

קרא עוד »
ניקוז גנגליונים
ניקוז גנגליונים

גנגליון הינו מבנה ציסטי אשר מכיל בתוכו נוזל. גלגליונים שכיחים בקרבת מפרקים או על גבי עטיפות הגידים. גלגליונים גורמים לאי נוחות מעצם היותם גורם זר קרוב למפרק. הטיפול המוצע במקרים אלו הינו ניקוז של הנוזל שבתוך הגנגליון והזרקה לתוכו חומר נוגד דלקת על מנת לגרום להצטמקות והצטלקות של הציסטה.

קרא עוד »

אולטרה סאונד וטיפולים מתקדמים - אודות

דניאל מרכז  אולטרה סאונד

ד”ר דניאל ברויטמן M.D. מייסד דניאל – המרכז לאולטרה סאונד, למד רפואה בבואנוס איירס שבארגנטינה בין השנים 1975-1969.  במקביל לתואר M.D. עסק בספורט והיה לספורטאי מצטיין בענף הכדורסל המקצועני בארצו. בשנת 1976 עלה לארץ מארגנטינה בעקבות המכביה.
עבר התמחות ברדיולוגיה אבחנתית: רנטגן, CT,  אולטרה סאונד וממוגרפיה.

הוכשר ב- MAYO CLINIC ארה”ב בטיפולי אולטרה סאונד פולשני, טיפולי טנטומיה, שחרור תעלה קרפלית, הזרקת PRP הזרקות ברכים, כתפיים, טיפול בהסתיידויות ועוד.

הצוות הקשוב והוותיק נותן מענה ללקוחות הביטוח המושלם וללקוחות פרטיים הזקוקים לשירות ברמת דיוק רופא מומחה, ללא זמן המתנה ובסביבה תומכת עם יחס אישי.

 

יצירת קשר

מבוטחי כללית מושלם, מוזמנים ליצור קשר במספר טלפון: 3171*
שלוחה 3. אנא ציינו קביעת תור אצל ד”ר ברויטמן.

או השאירו כאן את שמכם ופרטים נוספים
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי: